W3C
O W3C
Historia
Działalność W3C
Organizacja witryny W3C
WaSP
O WaSP
Zalety standardów
Standardy
Standardy sieciowe
Walidacja
Tłumaczenia
Tłumaczenia W3C
Tłumaczenia WaSP
Słownik
Angielski
Gramatyka
Gramatyka w pigułce
Matura
Słownictwo
Materiały dla uczniów
Materiały dla nauczycieli
Rozmówki
Testy
Ćwiczenia
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Dorośli

 
 

T4TW bije rekordy popularności.

Z wielkim zadowoleniem informuję, że serwis T4TW cieszy się coraz większym Państwa zainteresowaniem. Dzienne odwiedziny przekraczają już 1000 użytkowników.

Bardzo pochlebne e-maile i duże zainteresowanie zawartością serwisu to dla nas najlepsze wskazówki, że warto jest kontynuować naszą pracę. Cieszymy się, że możemy pomóc w budowaniu Państwa świadomości językowej. To bardzo miłe, gdy w emailach piszecie o przejrzyście wytłumaczonej gramatyce i świetnych ocenach, które dostajecie po zapoznaniu się z częścią gramatyczną i specjalnie przygotowanymi do niej ćwiczeniami.

Jest to doskonały moment aby podziękować za wkład i pracę wszystkim pasjonatom, którzy budują serwis T4TW. Świetna robota !!! Bardzo się cieszę, że możemy wspólnie współtworzyć T4TW i popularyzować język angielski w Polsce.

Na zakończenie dodam, iż trwają zaawansowane prace nad największym w Polsce słownikiem informatycznym języka angielskiego. Maksymalnie w ciągu 40 dni dział matura zostanie rozszerzony o słownictwo wraz z wyjaśnieniami do każdego z 15 tematów maturalnych. Symultanicznie powstają idiomy angielskie i wyjaśnienia kolejnych zagadnień gramatycznych. Nie zapominamy także o często wspominanych w Państwa e-mailach - ćwiczeniach gramatycznych.

Pozdrawiam i czekam na Państwa dalsze komentarze
Sebastian Snopek

 
   
Valid HTML 4.01 Transitional
Valid CSS!
Level A conformance icon, 
          W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0